سلام بابایی

امشب فینال جام حذفی بود و پرسپولیس باخت و من خوشحال شدم ، البته من استقلالی یا طرفدار سپاهان نیستم ولی کلا وقتی تیمهای شهرستانی با استقلال و پرسپولیس بازی میکنند دلم میخواهد شهرستانی ها ببرند چون به نظرم این به نفع فوتبالمان است و به اینکه تیمهای شهرستانی هم قدرت بگیرند و بالا بیایند کمک میکند.

ضمن اینکه این دو تا تیم آنقدر حمایت مالی و دولتی و فدراسیونی و .... میشوند که واقعا شکست دادنشان یعنی شکست دادن همه حامیان دولتی و فدراسیونی آنها و این هم به خودی خود باعث ذوقی است مفرط !

بگذریم که این پرسپولیس امسال با آن هزینه های میلیاردی واقعا آبروی هرچی تیم را برده بود با بازی کردنش و خیلی خوب است که آنهمه پول بی زبان که خرج شد و کارهای عجیب و غریبی که کردند ، جواب نداد تا روسیاهیش بماند برای ذغال و مدیرانش.

البته امشب استقلال برد ولی کاش آن هم میباخت و اینقدر زود قهرمان نمیشد، آنها هم در حمایت شدنها و لابی کردنهای پشت پرده و هزینه های میلیاردی دست کمی از پرسپولیس ندارند ولی خب چند سالی است که بهتر مدیریت میکنند و بهتر نتیجه میگیرند.

مطمئنم که اگر هواداران دو آتشه این دو تیم این نامه را بخوانند خیلی ناراحت میشوند ولی از نظر من در این اوضاع و احوال فوتبالی که داریم و اینهمه فساد و تبانی و مسائل غیر اخلاقی در آن رواج دارد، باخت این دو تیم و پر رنگ شدن تیمهای دیگر خصوصا شهرستانی ها به نفع فوتبالمان است.

بابا