سلام دختر گلم

امشب خیلی دلم گرفته است، دقیقا نمیدانم چرا ولی از آن شبهایی است که احساس میکنم حتی سریال تلویزیون هم طوری برنامه ریزی شده که امشب - هم راستا با باقی اتفاقات- ناراحتم کند. نمیدانم.

شب که داشتیم با هم بازی میکردیم، و تو غش خنده بودی، یک دفعه خودت را پرت کردی سمت بالشت اما سرت محکم خورد به لبه تیز تخت و گریه شدید، پیشانی ات حسابی باد کرد و کلی طول کشید تا آرام شدی. فکر کنم اصل ماجرا همین بود که اینقدر حالم گرفته شد و ناراحت شدم. شاید چون داشتیم با هم بازی میکردیم ، خودم را مقصر میدانم. الان البته کاملا خوبی و به نظر همه چیز خوب است.

بعدش هم که کلا همه چیز روی اعصابم بود، از خبر اینکه ایرانی ها رفته اند و روی فیس بوک کلی فحش و بد وبیراه به "لیونل مسی" و هنرپیشه مراسم قرعه کشی جام جهانی داده اند تا سریال "یادآوری" که از شبکه Ifilm پخش میشود و کارهای شخصیتهای آن اعصابم را خراب کرد .

خیلی خدا رحم کرد که سرت نشکست یا زخم نشد.

هرکاری میکنم حالم خوب نمیشود، حتی حوصله خوابیدن هم ندارم. گفتم شاید اینجا برایت که بنویسم ، حالم بهتر شود. هنوز که نشده.

بابا

______________________________________

فردا نوشت: امروز صبح سر پرنیان خیلی بهتر بود و نه سیاه شده بود و نه بادکردگی داشت علتش هم این بود که "گوشت چرخکرده درمانی" مان جواب داده بود!! یعنی دیشب که همسرم وضعیت سر پرنیان را دید ، سریع رفت و یک بسته گوشت چرخکرده یخ زده از فریزر آورد و گذاشتیم روی محل ضربه (چون کیسه یخ نداشتیم!) و هرچند پرنیان گریه میکرد و نمیگذاشت که بسته را بگذاریم روی آنجا ولی ما هم از هر فرصتی استفاده میکردیم و اینکار را میکردیم. خدا را شکر نتیجه داد.