دو روز آخر تعطیلات امسال.

سلام دختر گلم.

دیروز ظهر (پنجشنبه 15 فروردین 92) از جابان بگشتیم، شب قبلش من برای اولین بار به تنهایی ، درختها را آب دادم که کار جالب ولی سختی بود خصوصا که آخ شب بود و تا ساعت 12:15 طول کشید، موقعی که میخواستم آب را برگردانم به جوی اصلی ، خیلی ترسیدم چون سگها حسابی پارس میکردند و شنیده بودم پارسشان به دلیل حضور یک گرگ در روستا است ولی خب چاره ای نبود، باید میرفتم تا سر کوچه و آب را بر میگرداندم. با بیلی بر دوش رفتم و اتفاقی هم نی افتاد.

ظهر بود که رسیدیم و فرصت ناهار درست کردن نبود، مامان به  "سپید و سیاه" سفارش ساندویچ و پیتزا داد (یک پیتزایی نزدیک پارک ایرانشهر که معمولا تیپهای هنری خیلی به آنجا میروند و مامانت کشفش کرده است، غذایش هم خوب است) ، وقتی آوردند یکی از ساندویچها سوخته بود که زنگ زدیم و شکایت کردیم، البته ما فقط قصدمان شکایت کردن بود، جالب بود که عذر خواهی کردند و یک عدد دیگر فرستادند که کیفیتش خیلی بهتر بود، ما که زنگ زدیم فکر نمیکردیم که اینکار را بکنند و به ایشان هم گفتیم که نصف ساندویچ را خورده ایم اما گفتند که یک عدد دیگر میفرستند و اینکار را کردند.

عصری هم طبق درخواست تو و البته نظر مامانت تصمیم گرفتیم به یک پارک برویم که تا به حال نرفته ایم و پارک قیطریه را انتخاب کردیم، مسیر را از روی نقشه تهران روی اینترنت انتخاب کردیم و حرکت کردیم، مسیر کمی شلوغ بود. در پارک تو کمی با وسایل بازی بچه ها بازی کردی و همانجا هم باقی مانده پیتزای ظهرت را خوردی. نکته جالب پارک این بود که یک بازارچه که هر نفر یک میز در اختیار داشت، تشکیل شده بود که ما هم از آنجا مقداری خرید کردیم. جالبی موضوع برای من این بود که عمده شرکت کنندگان از خانمهایی بودند که در خانه کار میکردند و اینجا میفروختند. مامان برای تولد دختر خاله ات (مهدیه) یک گردن بند و گوشواره خرید و تو هم یک گردنبند با آرم بازی (پرنده خشمگین) و یک فرفره ، اینهم تویی که داری فرفره ها را انتخاب میکنی:

/ 4 نظر / 3 بازدید
عقیق

خوش به حال شمااااااااا با توجه به اینکه 9 ساله کوه نرفتین احتمالا باید اولی باشین خخخخ [نیشخند] تازه قیافه ی برادرتون هم توی عکسای قبلی دیده بودیما [مغرور] من بجای پرنیان گفتم[نیشخند]...طوری نبود که؟!

الی

خوشحالم که خوش گذشته. دختر خوب و خوشگلی دارید . خدا حفظش کند یک ساندویج دیگه براتون آوردن !!

الهه

ایشالا همیشه به گردش و شادی ... به به خوشحالم که از بابای پویا خبر میشنوم ... الان من درست میگم از راست به چپ بابای پرنیان ، بابای پویا ، دوستتون؟؟

الهه

اشکالی نداره ...مسلما هرجور شما و بابای پویا راحت تر باشید بهتره ... دیروز بعد از مدت ها از فیلتر(صافی) شکن استفاده کردم و اتفاقا پیج بابای پویا رو هم دیدم ولی موفق نشدم نظر بذارم براشون ... از طرف من حتما بشون سلام برسونید ...