افطاری با دوستان دبیرستان.

سلام دختر گلم

امسال هم به رسم هر ساله ، هادی خان بنگری لطف کرد و افطاری داد و همه را جمع کرد. از بعد از فارغا التحصیلی از دبیرستان هرسال اینکار را میکند و این تنها برنامه ای است که بیشترین تعداد از نفراتی که در ایران مانده اند ، دور هم جمع میشوند.

من با اینکه هر سال سعی کرده ام که در این مراسم باشم اما هنوز هم از این همه تنوع در طرز فکر و عقاید و حتی پوشش و نوع حرف زدن و محل کار و ... که بین یک جمع محدود همکلاسی هست، تعجب میکنم.

مثلا از بین آن دو کلاس ریاضی و تجربی که با هم بودیم الان دکترای اقتصاد، پیمانکار آسفالت شهرداری، مشاور ایزو، مشاور دارویی شرکتهای بزرگ دارویی، مدیر عامل کارگزاری بورس، صاحب امتیاز دفتر خدمات شهرداری، معلم ، مهندس در رشته های مختلف، دکتر در تخصص های مختلف، بساز بفروش، مدیرعامل شرکت شیمیایی و .... داریم.

ضمن اینکه امسال آقای کاظمی و نجفی و زرین هم آمده بودند.

اینهم عکس آخر افطار:

/ 2 نظر / 7 بازدید
مشاوره 91

سلام، وااای چه دوستای بامعرفتی دارید، خوشبحالتون، دوستی هم دوستیای قدیم! صمیمی ترین دوست من وقتی ازدواج کرد کلا منو فراموش کرد، حتي شماره ی جدیدشم بهم نداد! البته فکر می کنم مردا کلا رفاقتشون پایدارتر باشه! بهر حال قدر این دوستا رو بدونید

عقیق

عه ازدواج نکرده و خونه ش اینقد قشنگه؟ این متلک بود [نیشخند] شما همونی هستی که خیلی شکل پرنیانی اینم یه تقلب برای پرنیان[مغرور] ما هم که قبلا ازتون عکس دیدیم دیگه میدونیم[خنده]