تیپهای عجیب در هایپراستار.

سلام دختر گلم

امروز عصر مامانت پیشنهاد کرد که به اتفاق برویم هایپراستار تا خریدهای 13بدرش را از آنجا انجام بدهد، از قبل هم برنامه ریزی کرده بود که آنجا برویم و در کافی شاپ ، چیزی بخوریم.

توی کافی شاپ که نشسته بودیم ، توجه هردویمان به بعضی خانمها با تیپهای آنچنانی جلب شده بود، خانمهایی با آرایش خیلی غلیظ که اصلا تناسبی با خرید از یک فروشگاه نداشت، مامانت میگفت که بعضی روزها که صبح برای خرید به بقالی سرکوچه میرود هم از این تیپها میبیند، من اضافه کردم:" وقتی برای خرید از بقالی اینقدر آرایش میکنند برای خرید از هایپراستار که دیگر جای خود دارد."

در ماشین هم در همین مورد با هم صحبت میکردیم، من گفتم:"شاید برای خانمهایی که اینجور آرایش میکنند، فقط موضوع "زیبا بودن" مطرح باشد ولی مردها معمولا به این افراد فقط بعنوان اینکه میخواسته اند زیبا باشند و هیچ قصد دیگری ندارند، نگاه نمیکنند و میگذارند به حساب اینکه این افراد قصد جلب توجه دارند" مامانت هم موافق بود و میگفت که نمیفهمد مرد این زنها چطور به آنها نمیگوید که اینقدر آرایش داشتن مناسب، رفتن به خرید نیست. این مقدار آرایش شاید برای مهمانی یا مراسم عروسی مناسب باشد ولی برای خرید اصلا مناسب نیست و  فقط باعث جلب توجه میشود. گفتم :"شاید بعضی مردها از اینکه زنشان در محیط عمومی جلب توجه کند ، ناراحت نشوند" ولی مامانت معتقد بود که حتما این مردها خودشان هم ریگی به کفش شان است که به زنشان چیزی نمیگویند یعنی آزادی میدهند که آزاد باشند. گفتم:"موافقم."

امیدوارم تو را طوری تربیت کنیم که از این رفتارها نداشته باشی البته نظر من در مورد پوشش این نیست که باید محدودیت ایجاد کرد که کسی که میخواهد اینطور لباس بپوشد، نتواند، ولی به نظرم اینکه عده ای اینطور رفتار میکنند هم نشانه بیماری جامعه است و ضمن احترام به آزادی های فردی باید برایش فکری کرد. در خارج از کشور ، داشتن آرایش غلیظ و نامتعارف نشانه زنهایی است که کنار خیابان در محله های مشخصی دنبال مشتری میگردند ولی اتفاقا همین پدیده هم خودش نشان از مشکل داشتن آن جامعه است که نتوانسته برای همه افرادش، یک زندگی سالم را تامین کند طوری که بعضی از نفراتش مجبورند برای امرار معاش ، دست به این کارها بزنند ...

بگذریم، این حرفها مناسب سن و سال الانت نیست ولی امیدوارم وقتی بزرگ شدی و اینها را خواندی، با من و مامانت موافق باشی.

بابا

/ 2 نظر / 3 بازدید
الهه

کاملا موافقم [گل]

یاقوت سرخ

داشتم صفحات وبلاگتون رو نیگاه می کردم. شاید من آدم خودخواهی هستم که بیشتر وبلاگایی که لینک کردم در راستای عقاید خودم بودن. وبلاگ شما در ظاهر مثل دفترچه خاطراته. اما چند تا از مطالبشو خوندم. واقعا لابه لای مطالب نکته های آموزنده ایه.می خوام بیام از اول شروع کنم به خوندن وبلاگتون به مرور زمان. ببینم تو این دفترچه خاطرات چی پیدا می شه. من شما رو با افتخار لینک می کنم. امیدوارم تجارب شما چراغ راهی باشه برای آینده پرنیان کوچولو.[گل]