تاثیر تاهل در تیپهای عجیب و غریب مردان و زنان.

سلام دختر گلم

از بعد از عید که رفته ام سر کار به نظرم میرسد که تیپهای عجیب و غریب از قبل از عید بیشتر شده است یعنی در این چند روز آنقدر قیافه ها و لباسهای عجیب و غریب دیده ام که حد ندارد مثلا: پسری که به طرز بدی ابرو برداشته بود، خانمهایی که آرایشی با رنگ سیاه داشتند، پسری که موهایش به طرز عجیب و خیلی بلند بود و ....

داشتم به این موضوع فکر میکردم که یک نکته به نظرم رسید : معمولا آقایان وقتی متاهل میشوند ، تیپهای عحیب و غریبشان را ترک میکنند یعنی تقریبا به احتمال بیشتر از 95% وقتی فردی با تیپ های عجیب می بینی میتوانی مطمئن باشی که مجرد است ولی در خانمها این موضوع نیست و خیلی از خانمهای متاهل هم همین طور هستند .

از مامانت پرسیدم که نظرش چیست. میگفت که اصل موضوع را قبول دارد و علتش را در این میدید که خیلی از زندگیهای خانوادگی مشکل دارد و خانمها به این صورت ناراحتی خودشان را نشان میدهند ولی مردها کار دیگری میکنند.

نمیدانم ولی علت اینکه در مجردی ، تقریبا میشود یک رفتار را از مردها و زنها مشاهده کرد ولی بعد که متاهل میشوند اینطور نیست، موضوع جالبی است که کلی میشود در موردش صحبت کرد ولی خیلی دلم میخواست که یک مطلب علمی در این مورد پیدا کنم و ببینم واقعا کسی روی این موضوع کار کرده است یا نه.

بگذریم ، امیدارم تو نه در دوران مجردی و نه بعد از ازدواجت از این تیپ و قیافه ها نزنی.

بابا

/ 0 نظر / 3 بازدید