لزوم مراقبت جنسی از کودکان .

سلام دختر گلم

امشب قصه گفتنم برای تو تمام شده بود و نشسته بودم پای کامپیوتر که تلفنمان زنگ خورد و مادرت شروع به صحبت کرد، یک دفعه متوجه شدم که مادرت میگوید"راست میگی؟ آخه چطور؟ اون که خیلی وقت بود به خانه شما رفت و آمد میکرد" پرسیدم که موضوع چیست و وقتی برایم تعریف کرد ، دود از کله ام بلند شد. فکرش را هم نمیکردم که به این راحتی و نزدیکی چنین خبری را بشنوم، آنهم در مورد معلم زبان قبلی تو. فکر اینکه ممکن بود این اتفاق برای تو بی افتد خیلی ناراحتم میکند.

ماجرا از این قرار بوده که خانواده یکی از دوستان مهدکودکت ، بعد از بچه دار شدن مجدد و به خاطر سخت بودن رفت و آمد، تصمیم گرفته بودند که برای آموزش زبان انگلیسی به او ، معلم خصوصی بیاورند و برای اینکار به همان معلمی که قبلا در کلاس با شما بوده ، میگویند و الان حدود یکسال و نیم بوده که او به منزل ایشان میرفته و بصورت خصوصی به دوستت درس میداده است.

امروز دوستت بعد از رفتن آن خانم معلم جوان (حدود 28 سال) به مامانش میگوید :"مامان، راستی خاله ستاره خیلی بی تربیته" مامانش میپرسد:"مگه چی شده؟" که او توضیح میدهد :"آخه دست کرده بود توی ... و وقتی تو وارد اتاق شدی سریع دستش را آورد بیرون" مامان دوستت با سوالات غیر مستقیم دیگر و بدون اینکه حساسیت دوستت را باعث شود ، سوالات دیگری میپرسد تا مطمئن میشود که دوستت اشتباه نمیکند و زنگ زده بود که به مامانت بگوید.

خانواده دوستت میخواستند که هیچی نگویند و فقط به آن خانم معلم بگویند که دیگر به منزلشان نیاید ولی من نظرم این بود که بهتر است با او برخورد بکنند و هم تهدیدش کنند که آبرویش را میبرند تا دیگر از این غلطها نکند. تازه پیشنهاد کردم که اول آدرس جاهای دیگری که کار میکند را بگیرند و به آنجا هم اطلاع بدهند تا بیرونش کنند. و اینها را مامانت تلفنی به مامان دوستت گفت و قرار شد همین کار را بکنند .

خیلی عصبانی هستم .... توی آن خارج مثلا آزاد، اگر معلمی از این کارها بکند به خاک سیاه مینشیند ولی متاسفانه اینجا تقریبا هیچ کاری نمیشود کرد چون اتفاقی نی افتاده !!!!

از مامانت خواستم که در این مورد با معلم مدرسه تان صحبت کند تا او به بچه های کلاستان بگوید که حتما اگر کسی (چه غریبه و چه آشنا) دست زد به جاهای خصوصی تان حتما به مامان و بابا بگویید چون اینکار خیلی کار بی ادبی ای است.

نمیدانم چه کار میشود کرد اما به نظرم این جور آموزش ها حداقل کاری است که میشود برای بچه هایی به سن و سال تو کرد تا از خودشان مراقبت کنند و اگر اتفاقی برایشان افتاد، حداقل به پدر و مادرشان بگویند.

امیدوارم دنیایی که بچه های تو در آن بزرگ میشوند، جای بهتری باشد.

بابا

/ 2 نظر / 4 بازدید
الی

متاسفانه این موردیه که خیلی از ما پدرو مادرهای ایرانی نمی دونیم چطور باهاش برخورد کنیم و چطور به بچه هامون آموزشش بدیم من فقط به پسرم خیلی توصیه کردم که اجازه نمیدی کسی به بدنت دست بزنه. تحت هیچ شرایطی

میشا

سلام وبلاگتون جالبه بخصوص نامه هاتون واسه دختر گلتون خدا حفظش کنه من لینکتون کردم خوشحال میشم به منم سر بزنین و اگه مایل بودین با اسم ترش و شیرین لینکم کنین