ادامه مریضی پرنیان.

سلام دختر گلم

امروز که پنجشنبه است هنوز گوشت درد میکند و واقعا تا بحال اینقدر شدید مریض نشده بودی که 48ساعت از داروخوردنت بگذرد ولی خوب نشده باشی.

دیشب هم که دیگر اوجش بود، تا ساعت 1 نیمه شب مامان روی دست و سر صورت و پایت دستمال خیس میگذاشت و نگران بود که تشنج کنی چون یکبار در 3 سالگی تشنج کرده ای و مامان خیلی نگران بود که تکرار شود.

خلاصه که از حدود ساعت 2 نیمه شب به بعد بود که اوضاع خوب شد و تبت پایین آمد البته تب عجیبی بود یعنی مرتب بین جاهای مختلف تغییر میکرد، یکبار پیشانی ات داغ بود و تا دستمال خیس میگذاشتیم ، خوب میشد بعد یک دفعه کف پاهایت داغ میشد، بعدش شکمت و بعدش دستت. انگار قایم موشک بازی بود بین ما و تب که هرجا میرفت دنبالش میرفتیم تا بالاخره تمام شد و خوابیدی.

توی اون وضعیت هر چند وقت یکبار هم بلند میشدی و میگفتی :"ضعف دارم" و برای اولین بار برایت بیسکویت و نبات داغ آورده بودیم و هر وقت که بیدار میشدی و میتوانستی، گازی هم به بیسکویت میزدی و یا یک قلپ، نبات داغ میخوردی (البته دیگر سرد سرد شده بود) یعنی فکرشو بکن ساعت 12-1 -4 صبح بلند میشدی و بیسکویت میخوردی !

از صبح هم که بلند شده ای، هنوز گوش درد داری ؛ از قدیم هر وقت گوش درد میگرفتی بدنبالش تهوع هم داشتی ( احتمالا به خاطر عفونت گوش میانی) و امروز هم همین است و صبحانه هم نخوردی چون مرتب میگویی که تهوع داری و اگر چیزی بخوری ، بالا می آوری. با این وضعیت میخواهی بروی خانه دوستت وانیا برای ناهار که سفره دارند.امیدوارم با مهمانی رفتن ، بدتر نشوی.

من دیروز که هم تو مریض بودی و بردمت دکتر وهم خودم حالم خوب نبود و نشد که بروم سر کار، دیشب هم تا بعد از نیمه شب بیدار بودیم و باز هم نشد که بروم البته از خانه ایمیلهایم را میبنیم اما میخواستم بروم که نشد. امیدوارم لااقل این خانه نشینی باعث شود که حالم بهتر شود.

بابا

/ 5 نظر / 2 بازدید
وحید

سلام دوست من وب خوبی داری تبریک میگم. خوشحال میشم بهم سر بزنی آپم راستی اگه با تبادل موافق بودی خبرم کن به امید دیدار...[گل]

بهروز میرزایی شیرمرد

پرنیان عزیزم سلام مطلب بابا را خوندم خیلی تحت تاثیر قرار گرفتم امیدوارم که هر چه زودتر حالت خوب بشه و دوباره بشی همون دخمل شاد و شیطیون بابایی .امیدوارم روزی که بزرگ میشی و اینارو میخونی باباتو عاشقانه به آغوشت بکشی و بهش افتخار کنی بخاطر این همه عشقی که بهت داره برای خودت و پدر و مادر مهربونت آرزوی سلامتی و شادکامی دارم

امیرحسین

سلام "بابا" خانم دکتر میرعباسی تو خیابون کارون مطب دارن، توی بیمارستان لولاگر هم کار می کنن. اگر ادامه پیدا کرد، یه سری به مطب ایشون بزنید. آرزوی سلامتی برای خانوادتون.

نسرین

قدر ِ نان را بدانیم بابا نان می اورد /// نان از هر کجا بیاید مقدس است /پدر نیز هم چنین

باکارا

عفونت گوش پرنیان را جدی بگیرین و پیش یک متخصص معتبر گوش و حلق و بینی ببرید ، مواظب بیماری خطرناک مننژیت باشید و ساده رد نشوید ، این بیماری ظاهرا شبیه سرماخوردگیه و روی اعصاب تاثیر میزاره ...غیر از اون هم کم شنوایی یکی از عوارض این عفونت های مربوط به گوش است ... به امید بهبودی دختر قشنگتان