معنی خوشبختی از دید پرنیان.

سلام دختر گلم

امروز که خانه بودم مامانت برایم تعریف کرد که:

دیروز در تلویزیون کارتونی پخش میشده که در آن پسری وارد یک دنیای رویایی میشود . در آن دنیای رویایی او با 4 اژدها ملاقات میکند که میتوانسته یکی از آنها را انتخاب کند و با او به سرزمین خودش برگردد. آن اژدها ها ، خوشبختی ، شجاعت ، دانایی ، شادی  وثروت بودند که پسر فقط میتوانسته یکی را انتخاب کند. 

مامان از تو میپرسد که :"اگر تو بودی کدام را انتخاب میکردی؟" و تو جواب میدهی :"خوشبختی" ، مامان میپرسد:" مامانی تو میدانی که خوشبختی یعنی چه؟" و تو جواب میدهی :" بله، خوشبختی یعنی اینکه آدم با مامان و باباش شاد باشه و بعد هم که ازدواج کرد با شوهرش شاد باشه."

فکر کنم این همه حاضر جوابی را از هر دوتامون ارث بردی و البته خودت هم یک چیزی گذاشتی روش والا ما دو تایی هم اینقدر حاضرجواب نیستیم.

بابا

/ 2 نظر / 2 بازدید
جرم شناس

باریکلا پرنیان دوران ما فکر کنم اگه کسی از م معنی خوشبختی رو می پرسید نهایتا داشتن اسباب بازی رو می گفتیم اما الان واقعا چه ها باهوش شدن

فرشته

از خوندن یادداشت های پر مهر یه بابا برای دخترش لذت می برم...خوشبختی به نظر من داشتن همین چیزاس.خوشبختی ینی حضور خدا توی لحظه لحظه زندگیت.حالا میخواد این حضور داشتن یه پدر پر مهر که حس کنی دوست داره باشه یا یه مادر صمیمی که حس کنی باهاش راحت میتونی دردو دل کنی و یا یه همسر...یک همسر که همیشه حس کنی کنار اون ارومی،شادی و همیشه یکیو داری که بهش تکیه کنی و مهمتر از همه حس کنی خودتی... بازم ممنون از وبلاگ زیبات پرنیان و ممنون از باباش برای اینهمه وقت که برای دختر نازش میزاره