امشب دلم گرفته است.

سلام دختر گلم

امشب خیلی دلم گرفته است، دقیقا نمیدانم چرا ولی از آن شبهایی است که احساس میکنم حتی سریال تلویزیون هم طوری برنامه ریزی شده که امشب - هم راستا با باقی اتفاقات- ناراحتم کند. نمیدانم.

شب که داشتیم با هم بازی میکردیم، و تو غش خنده بودی، یک دفعه خودت را پرت کردی سمت بالشت اما سرت محکم خورد به لبه تیز تخت و گریه شدید، پیشانی ات حسابی باد کرد و کلی طول کشید تا آرام شدی. فکر کنم اصل ماجرا همین بود که اینقدر حالم گرفته شد و ناراحت شدم. شاید چون داشتیم با هم بازی میکردیم ، خودم را مقصر میدانم. الان البته کاملا خوبی و به نظر همه چیز خوب است.

بعدش هم که کلا همه چیز روی اعصابم بود، از خبر اینکه ایرانی ها رفته اند و روی فیس بوک کلی فحش و بد وبیراه به "لیونل مسی" و هنرپیشه مراسم قرعه کشی جام جهانی داده اند تا سریال "یادآوری" که از شبکه Ifilm پخش میشود و کارهای شخصیتهای آن اعصابم را خراب کرد .

خیلی خدا رحم کرد که سرت نشکست یا زخم نشد.

هرکاری میکنم حالم خوب نمیشود، حتی حوصله خوابیدن هم ندارم. گفتم شاید اینجا برایت که بنویسم ، حالم بهتر شود. هنوز که نشده.

بابا

______________________________________

فردا نوشت: امروز صبح سر پرنیان خیلی بهتر بود و نه سیاه شده بود و نه بادکردگی داشت علتش هم این بود که "گوشت چرخکرده درمانی" مان جواب داده بود!! یعنی دیشب که همسرم وضعیت سر پرنیان را دید ، سریع رفت و یک بسته گوشت چرخکرده یخ زده از فریزر آورد و گذاشتیم روی محل ضربه (چون کیسه یخ نداشتیم!) و هرچند پرنیان گریه میکرد و نمیگذاشت که بسته را بگذاریم روی آنجا ولی ما هم از هر فرصتی استفاده میکردیم و اینکار را میکردیم. خدا را شکر نتیجه داد.

/ 4 نظر / 3 بازدید
رایحه

سلام وبلاگم نظر گذاشتید متوجه منظورتون نشدم گاهی انسان نیاز داره شادی هاش و هم بروز بده شادیهایی که فقط خانواده اش شاهدش هستند اونم توی غربت میخواد اشتراک بذاره تا یه عده ش اد بشن غم هم برای این مینویسم تا خالی بشم و اگر دعایی از دست کسی بر میاد انجام بده به هرحال به وبلاگ من خوش امدید امیدوارم خدا دخترتون رو حفظ کنه براتون منم یه دختر هم سن و سال دختر شما دارم خداییش وقتی میافته و میخوره جایی اساسی حالم گرفته میشه اینم ادرس وبلاگ دخ ترکم.... oomah.persianblog.ir

سارا

گاهی همه چی دست به دست هم میده ...بازی اشکنک داره دور از جون سر شکستنک داره ... پیش میاد دیگه بابای پرنیان ..خودتون رو ناراحت نکنید ... در مورد مسی نشنیده بودم چه کار زشتی ...

نسیم

منم جزو همون کساییم که میرم تو پیج مسی اینقدر کیف میده :-D اصن :-D اینقدر کیف میده! :-D تا دیشب صد و سی هزار کامنت گذاشتیم! پ. ن. بیام ببینم منو تحلیل کردین میدونم با شما ها!

سارا

سلام.خوش بحال دخترتون که پدری به مهربونی شما دارن ایشالا که سایه تون سالهای سال بالای سرشون باشه