بایو ریتم منفی بابا.

سلام دختر گلم

این چند روز با اینکه عید بود و تعطیل اما خیلی حالم خوب نبود، مریض نبودم ولی از نظر روحی حالم خوب نبود. اصلا حوصله نداشتم و همین بی حوصلگی باعث شد که در خانه هم توی خودم باشم و با تو و مامان نه حرف بزنم و نه بازی کنم.

خیلی به این فکر کردم که چرا اینطوری شده ام شاید به خاطر اتفاقات شرکت و کارهای زیادی که سرم ریخته یا وضعیت اقتصادی و سیاسی نابسامان مملکت است که در خبرها می آید و من را به هم میریزد یا چیزهای دیگر، شاید هم همه اینها با هم ولی دیروز که شرکت بودم، نمودار بایو ریتم خودم را هم چک کردم و دیدم نقاط منفی هر 3 نمودار روی هم افتاده و به این فکر افتادم که شاید ناشی از این همزمانی است که حالم اینقدر بد است.

نمیدانم وقتی این نامه را میخوانی ، میدانی بایوریتم چیست یا نه. من هم خیلی اتفاقی آنرا پیدا کردم و بعد از آشنا شدن با آن و تحقیق بیشتر دیدم که شاید واقعا درست هم باشد خصوصا که بعدش خبردار شدم یکی از استادهای بنام دانشگاهمان (آقای پروفسور اسلامی) هم آنرا رعایت میکرده و به شاگردانش گفته که روزی که نقاط منفی هر 3 نمودار روی هم بیافتد اصلا از خانه بیرون نمی آید و کار مهمی انجام نمیدهد.اولین بار من nv سایت mytennis4u.com با این موضوع آشنا شدم:

"تاریخ کشف این پدیده علمی به سال های 1897 تا 1912 میلادی باز می گردد . در آن زمان دکتر هرمان سوبودا, استاد روانشناس دانشگاه وین ( اتریش ) در تحقیقات خود متوجه شد که حالت جسمی و احساسی بیماران او به صورت چرخه ای و پریودی است . وی با ثبت دوره های بیماری و سکته قلبی و توهمات بیماران خود, متوجه شد که چرخه یا سیکل تکرار اوج و نزول انرژی فیزیکی و جسمی افراد هر 23 روز یکبار تکرار می شود و چرخه شارژ و دشارژ انرژی احساسی افراد, هر 28 روز یکبار تکرار می شود .

همزمان با او و بدون اطلاع وی, در برلین هم دکتر ویلهلم فلیس , پزشک و دوست نزدیک روانشناس بزرگ زیگموند فروید, این چرخه های 23 و 28 روزه را با فروید در میان گذاشت که ضمن تایید, نظریه وی روی افراد مختلفی آزمایش شد . بعد از آنها فردی به نام پروفسور آلفرد تلتچه که استاد علوم مهندسی بود, متوجه شد که قدرت استدلال و توانایی ذهنی شاگردانش همیشه یکسان نیست و از یک سیکل 33 روزه تبعیت می کند. این دوره ها نه تنها در مورد شاگردان ضعیف و متوسط اتفاق می افتاد بلکه در مورد دانشجویان قوی و مستعد هم همین اتفاق رخ می دهد و هوش و هوشیاری آنها نیز یک الگوی ریتمیک 33 روزه را دنبال می کرد . به عبارت دیگر, قابلیت افراد برای جذب و تفسیر ایده های جدید و توانمندی های ذهنی آنها, در یک سیکل 33 روزه تکرار می شود .

بعد از کشف این پدیده در جسم و روح و ذهن انسان, تحقیقات زیادی در آلمان, ژاپن و ایالات متحده صورت گرفته که نتایج آن در مقالات علمی متعددی درج و اثبات شده است."

خلاصه که شاید به همین خاطر حسابی بدخلق شده بودم و مامانت را هم اذیت کردم، به خودم هم خیلی سخت گذشت ولی کاریش نمیتوانستم بکنم.

امشب که آمدم خانه بعد از کلی منت کشی ، مامانت یک کم تحویلم گرفت؛ البته خداییش حق داشت، این یکی دو شب خیلی توهم بودم.

بابا

/ 1 نظر / 2 بازدید
الهه

چه جالب ... با این نمودارها آشنایی دارم ... من متوجه این تغییرات درخودم شده بودم و یکم سرچ کردم یه سایتی پیدا کردم که علاوه بر نمودارها یه نرم افزار هم برای کنترل نقاط ضعف داده بود ولی دیگه پیگیرش نشدم ...