پوریا

سلام دختر گلم

دیروز نتیجه سونوگرافی مامان نشون داد که بچمون پسره. احتمالا اسمش را میگذاریم پوریا ولی تو منتظر یک خواهر بودی و دیروز وقتی مامان خبر را بهت داده، نیم ساعتی داشتی گریه میکردی و میگفتی:"من خواهر میخوام ، من دیگه با خدا دوست نیستم، من ازش خواهش کرده بودم که یک خواهر به من بده ، اون که پسر میشه همش میره با رضا (پسرخالت) بازی میکنه و با من بازی نمیکنه!" ولی بعدش که مامان از خودش و دایی حامد گفته که با هم بازی میکرده اند، آرام شده ای و قبول کرده ایکه پسر هم خوب است!

از دیروز تا الان هم تقریبا به همه گفته ای از مدیر و معلمتان در مدرسه جدید بگیر تا معلم شطرنج و مامان وانیا و فقط خواجه حافظ شیرازی را ندیده ای که بگویی! هرچه من و مامان میگوییم که نباید به دیگران این را بگویی و بد است، به خرجت نمیرود و کار خودت را میکنی!

راستی با آمدن پوریا یک مشکل جدید هم پیش می آید و آنهم اینکه نمیدانم باید اسم اینجا را تغییر بدهم یا نه. البته فلعا چند ماهی وقت داریم و تا آن موقع یک فکری برایش میکنم.

بابا

/ 5 نظر / 3 بازدید
عقیق

وااااااااااااااایییییی مبارکه ...خیلی خبر خوبیه شکر خدا پرنیان تو فقط به منافع خودت فکر میکنی [خنده]

سارا

سلام به به ... مبارکه ایشالا که مثل پوریای ما (پسر داییم) سالم و خوشگل و شیرین زبون و آروم باشه ... پرنیان حق داره اینقدر خوشحال باشه [گل]

جرم شناس

ان شالله که سالم و تندرست به دنیا بیاد این گل پسر و مایه فخرو مباهاتتون بشه[گل]

فاخره

مبارکه الان دیدم این پست رو .. الان شما دارین فقط برای پرنیان جون مینویسین به نظر من وقتی به سلامتی به دنیا اومد، از اون روز به بعد برای جفتشون بنویسید [نیشخند] یه اسم با پ میگم شاید به دردتون خورد پرشان ، پرهام توروخدا ناراحت نشینااااا چون خوشگل بودن گفتم همینجوری [لبخند]