دروغگویی خانم "راستگو"

سلام دختر گلم

این روزها دوره جدیدی از شورای شهر تهران شروع شده است و در جریان انتخاب شهردار اتفاقی افتاده که کلی در روزنامه ها سروصدا درست کرده است و آنهم اینکه یکی از اعضای شورای شهر که قول داده بوده با لیست اصلاح طلبان همراهی کند، و اتفاقا در لیست همانها هم بوده و رای آورده، در روز رای گیری برای شهردار تهران، علیرغم قولهایی که داده بوده، به آقای قالیباف که رقیب کاندیدای اصلاح طلبان بوده، رای داده و باعث شده قالیباف رای بیاورد.

از حزبش اخراجش کرده اند و هرجا که در تجمعات اصلاح طلبان بوده ، انداخته اندش بیرون. اول که شنیدم به نظرم زیادی تند بود ولی بعد که دیدم قول داده و زده زیرش ، به اصلاح طلبان حق دادم که اخراجش کنند. جالب اینکه اسم این خانم "الهه راستگو" است، به نظرم از افعال معکوس استفاده کرده است!

اما فکر میکنم بهتر میشد که اصلاح طلبان شورای شهر هم بجای رقابت با قالیباف با او وارد مذاکره میشدند و در ازای حمایت از شهردارشدنش، مثلا یکی دو تا از معاونین شهرداری را میگرفتند یا بعضی خواسته های دیگرشان را مطرح میکردند و  از فاز رقابت خارج میشدند، نمیدانم تا کی باید نیروهای سیاسی ما فقط به داشتن همه امتیازات فکر کنند و اصلا وارد مذاکره و ردوبدل کردن امتیازات نشوند. 

به نظرم فرصت خوبی بود که از دست رفت.

بابا

/ 0 نظر / 7 بازدید