یک بازی پرنیانی: پریز برق.

سلام دختر گلم

این روزها یکی از بازیهایی که تقریبا هرشب باهم انجام میدهیم بازی "پریز برق" است که در دو حالت "رو کول" و " نشسته" انجام میشود .

بله، ماجرا به این صورت است که شما تشریف می آورید روی کول بنده و من مثل حالتی که مثلا تو را برق گرفته، دستت را میگیرم و شدیدا میلرزانم و تو هم غش خنده میشوی. در حالت نشسته هم تو مینشینی روی زمین و من دستهایت را از پشت میگیرم و به همین صورت تکانت میدهم و تو حسابی میخندی.

البته تا میرسم و میخواهم خستگی در کنم ، این درخواست را داری ولی بعضی وقتها کمی اجازه میدهی که استراحت کنم! امشب دقیقا میگفتی:" باشه بابا به تو اینقدر (با اندازه فاصله بین دو انگشت شصت و اشاره که باز کرده بودی) اجازه میدهم که استراحت کنی!"

خلاصه که حسابی خوشت می آید.

قربونت برم که اینجوری خوشحالی میکنی.

بابا

/ 2 نظر / 6 بازدید
یسری

سلام بابای مهربون..وقتی وبتون رو خوندم حسودیم شد به پرنیان راستش من بابا دارم اما بابایی که فکر میکنه با پول دادن و شکممو سیر کردن حقی که به گردن بچه هاش داره رو ادا کرده...بابایی که دلم میخاد برم محکم ببوسمش و بغلش کنم اما میترسم چون خیلی خشنه..بابایی که بم حق انتخاب نداده...بابایی که هنوز نمیدونه من به خاطر اینکه نه دانشگاه دولتی رو دوس دارم نه رشتمو 3 ترمه دارم مشروط میشم...نمیدونم چرا با خوندن وب شما انقد حالم بد شد...حلالم کنید لطفا...توروخدا همیشه همینجور بمونین

عقیق

چه دنیای جالبی دارین شما پدر و دختر بابای من هر وقت خسته بود ولی دل من بازی میخواست میخوابید و دست وپای منو هم میذاشت بین پاهاش. منم کلی تلاش میکردم و خودمو نجات میدادم.البته تا من خودمو نجات بدم خوابش برده بود.یه مدتی گذشت تا فهمیدم بابام قلقلکیه.ازون وقت دیگه خودمو زود نجات میدادم[نیشخند]