کشتار وحشیانه بچه های مدرسه در پاکستان

سلام بچه های گلم

دیروز در پاکستان ، یک عده از طالبان وارد یک مدرسه شده اند و 132 نفر را کشته اند! یعنی وارد کلاسها میشده اند و به دانش آموزان شلیک میکرده اند! دست آخر هم خودشان کشته شده اند یا خودشان را منفجر کرده اند!

چرا؟ چون ارتش پاکستان به مناطق قبایلی طالبان حمله کرده و جنگ سنگینی بوده که عده زیادی کشته و آواره شده اند.

اینهمه کشتار و توحش واقعا ترسناک است ، اینکه ما کنار کشوری هستیم که مردمش اینطور وحشیانه و بی منطق میتوانند بچه های خودشان را بکشند و آنها بمب اتم هم دارند ، خیلی خیلی وحشتناک و ترسناک است. چطور یک نفر میتواند چنین کاری کند؟ کشتن آدم بزرگها در جنگ ، یک چیز است و رفتن به مدرسه و به رگبار بستن بچه های بیگناه یک چیز دیگر. واقعا خدا رحم کند، همه هم مثلا مسلمان هستیم و اینها به اسم اسلام انجام میشود بعضی وقتها فکر میکنم اگر کارهای خوب و منافع ادیان را با کارهای بدی که به نامشان انجام شده است ، یکجا با هم حساب کنیم ، کدام بیشتر است؟ بدیهایی که به نام اسلام و سایر ادیان انجام شده یا خوبی ها؟

البته شاید ارتباطی با دین نداشته باشد ، مدتی قبل هم در مکزیک ، شهردار یک شهر به خاطر اینکه عده ای دانشجو به بعضی کارهایش انتقاد داشته اند، به پلیس میگوید که دستگیرشان کند و بعد هم پلیس آنها را تحویل باندهای مواد مخدر میدهد، قاچاقچی ها هم آنها را میکشند و جسدشان را هم میسوزانند! به همین راحتی! و الان خانواده های دانشجویان مانده اند و این همه توحشی که باندهای مواد مخدر دارند.

چقدر اینها شبیه به هم هستند اما یکی را کسانیکه مدعی اصالت اسلامی هستند انجام داده اند و یکی را به خاطر منافع سیاسی ! اما نتیجه یکی است و به نظرم همین است که باید به آن توجه کنیم، فرقی نمیکند، همه جا و همه کس دنبال منافع خودشان هستند حالا میخواهد به اسم دین باشد یا نباشد.

متاسفانه زود هم گول میخوریم ، تا پای دین می آید وسط و اینکه آن دنیا به خاطر این توحش ها میرویم ، بهشت ، سریع باور میکنیم !

امیدوارم شما اینطور زود باور نباشید و به خاطر آباد کردن آن دنیای خودتان ، این دنیای دیگران را به آتش نکشید.

بابا

/ 1 نظر / 47 بازدید
سارا

سلام خوبین؟ خیلی وقت بود سر نزده بودم وبتون ... امیدوارم که اوضاع و احوال خودتون و خانواده عالی باشه ... بعد از مدت ها باز هم نوشته هاتون رو خوندم و لذت بردم ... نقاشی زیبای پرنیان و راه رفتن ماهان جان رو تبریک میگم ... واقعا خوشحال شدم .. در مورد این کشتارهای وحشیانه باید بگم واقعا تاسف برانگیزه .. بنظرم فقر فرهنگی و اقتصادی موجب اینهمه مصیبت هست ... و کی میخواد تموم شه نمیدونم ... و چقدر قشنگ گفتین که اگه خوبی ها و بدی های حاصل از دین رو بذاریم رو ترازو کفه به کدوم سمت خواهد رفت؟؟ و حتی بقیه کشورهایی که آروم هستن هم همچنان درگیر همین مواضع هستن .. فقط اینکه زیرپوستی همه چی اتفاق میفته