چرخهای سیبی که به هوا انداختیم !

سلام دختر گلم

احتمالا وقتی بزرگ شوی این ضرب المثل را میشنوی که :"سیب را که بالا بیاندازی، هزار چرخ میخورد تا به زمین برسد" حالا شده است حکایت من.

قبلا برایت نوشته بودم که در مورد سازمان تولید نظراتم را به آقای معاون گفته ام. از وقتی که مدیرکیفیت هم شده ام و باید در مورد جایگزین خودم هم تصمیم بگیرم  موضوع را خیلی جدی تر مطرح و دنبال کرده ام تا اگر تغییراتی باید انجام شود قبل از اینکه مدیر ماشینکاری یا کیفیت به جمع مدیران فعلی تولید اضافه شود، تصمیم گیری شود اما دیگر چرخیدن های این سیب و نرسیدنش به زمین ، زیاده از حد شده است:

اول قرار بود که من به مدت حداکثر 3 ماه ، مدیر کیفیت هم باشم تا کاندیدایی که مد نظر آقای معاون بود را از نزدیک بسنجم و نظر بدهم. با اینکه نظر اولیه خودم هم روی آن کاندیدای مورد نظر مثبت بود اما بعدش به شدت منفی شد ولی فقط بعد از مخالفت معاون منابع انسانی با آن گزینه، آقای معاون از خیرش گذشت و پیشنهاد کرد که خودم مدیر کیفیت باشم تا برای مدیر ماشینکاری یک جایگزین پیدا کنند من هم قبول کردم. (حدود 2 هفته پیش)

بعدش آقای معاون از بین گزینه های مدیر ماشینکاری ، بعد از مذاکراتی که با مهندس حمید داشت و او نپذیرفت، به یکی از مدیران فعلی مهندسی تولید رسید که او مدیر ماشینکاری شود و من مدیر کیفیت. با آن فرد صحبت شد و او هم پذیرفت. من هم هرچند نظرم مثبت نبود ولی مخالفتی نکردم. (کمتر از یک هفته پیش)

اما امروز ناگهان آقای معاون من را به دفترش صدا کرد و وقتی وارد شدم ، دیدم با مدیر مهندسی تولید در حال صحبت هستند و توافقی که کرده بودند را به من اطلاع (یا پیشنهاد!) دادند که ما دوتا جایمان را عوض کنیم یعنی من مدیر مهندسی تولید شوم و مدیر مهندسی تولید، مدیر ماشینکاری!

نمیدانم چه در ذهن آقای معاون میگذرد و احساس میکنم دارد با ما بازی میکند. من ترسی از بازی ندارم ولی اینکه اینقدر نظراتش راحت عوض میشود ، نگرانم میکند خصوصا که یک پای همه این پیشنهادها خودم هستم.

برای من، مدیر مهندسی تولید بودن، یک تجربه خوب و گران قیمت است و من هم تاییدم را همین امروز به او گفتم ولی چنین پیشنهادی برایم خیلی عجیب است.

هفته بعد، هفته مهمی است ولی من از دوشنبه به بعد نیستم (با هم میخواهیم برویم مشهد) و امیدوارم این عدم حضور به تصمیمات عجیب و غریب در تولید منجر نشود.

بابا

/ 1 نظر / 2 بازدید
الهه

امیدوارم همه چی خوب پیش بره .