"امید" تنها گزینه.

سلام دختر گلم

چند روز قبل که در مورد انتخابات افاضه کرده بودم و ناراحت بودم که  چرا این آقایان کاندیداها (حتی آقای روحانی که میخواهم به او رای بدهم) اینقدر وعده های عجیب و غریب میدهند که همه مشکلات را طرف مدت کوتاهی حل میکنند و آنرا گذاشته بودم به حساب اینکه فکر میکنند ما نمی فهمیم که این کارها نشدنی است ، بعدا به این فکر افتادم که : نه موضوع این نیست که مردم نفهمند ، مردم میفهمند اما چاره ای جز قبول کردن این امیدهای واهی ندارند چون بدون امید نمیشود زندگی کرد و زنده ماند.

و ملاک انتخابشان همین شده که از بین این امیدهای واهی ، کدامها کمتر پوچ و رویایی هستند و به سراغ آن فرد میروند و در عین اینکه میدانند این حرفها و وعده ها که میدهد، رویایی است اما به دنبال کورسویی هستند که هرچند نا مطمئن و ضعیف ، به آن دل ببندند و قبولش کنند تا بتوانند زندگی کنند در حالیکه میدانند شاید درست نباشد.

خدا کند که امید ما مردم اینبار درست از آب در بیاید.

بابا

/ 2 نظر / 3 بازدید
الهه

واقعیت اینه که دوره ای که گذشت به خیلی ها از جمله من ثابت کرد که چقدر انتخابات و رئیس جمهور میتونه رو اوضاع کشور تاثیر بذاره تاوان زیادی پرداختیم و همین موجب میشه که علیرغم میل قبلیم به رای ندادن برم و رای بدم تا شاید با انتخاب گزینه بهتر (که البته انتخاب بین بد و بدتر هست) یه دوره 8 ساله بهتر داشته باشیم ... زمان کمی نیست یه دهه از عمر ماست که میرود ...

مهدیه

موقع وعده دادن خیلی رویایین موقع عمل کردن هیچی یادشون نیست!