مسخره کردن دیگران بد است، بد است، بد است!

سلام دختر گلم

دیروز که در ماشین برمیگشتیم، رادیو برنامه ای داشت که در آن مرتب شبکه های خبری خارجی را مسخره میکرد که :"شما که میگفتید مردم نروند و رای ندهند، حالا خوبتان شد؟ دیدید چقدر تو دهنی خوردید؟" و از این حرفها. مسابقه ای هم گذاشته بود و از مردم میخواست تماس بگیرند و خودشان را جای گزارشگر آنها بگذارند و حسابی مسخره شان کنند ، مردم هم هرکس چیزی میگفت و مجری که خانم بود ، حسابی لودگی میکرد و ...

اصلا خوشم نیامد، نمیدانم تا کی میخواهیم با مسخره کردن دیگران برای خودمان وجهه بخریم و مردم مان را شاد کنیم. نمیدانم آن برنامه که به مسخره کردن شبکه های خارجی میپرداخت الان که همانها دارند از شگفت زده شدن جهان از نتیجه انتخابات گزارش میکنند باز هم آنها را مسخره میکنند یا نه.

این را برایت نوشتم که بگویم: "مسخره کردن بد است، بد است ، بد است!" فرقی هم نمیکند که چه کسی باشد و قبلا خودش اینکار را کرده باشد یا نکرده باشد. یادت باشد که با مسخره کردن دیگران برای خودت نام و نان درست نکنی که اینجوری زندگی کردن کلا به باد است.

بابا

/ 1 نظر / 2 بازدید
دخترک

سلام بابای پرنیان منم با شما کاملا موافقم، مسخره کردن دیگران واقعا کار بدست. ولی از بعضی شبکه ها بدم میاد مثل م ن و ت و البته از بعضی برنامه هاشون که ایران و مسخره میکنن، شما تاحالا متوجه این کارشون شدین ؟ بخاطره این کار زشتشون اگر من شنونده ی اون برنامه ی رادیو یی بودم خوشحال میشدم.