پله نوردی پرنیان

سلام دختر گلم

امروز کاری را که مدتها بود میخواستی انجام بدهی ولی من و مامانت نمیگذاشتیم را انجام دادی: به تنهایی تمام 8 طبقه مجتمع (از طبقه خودمان تا پارکینگ) را خودت تنهایی رفتی پایین و آمدی بالا و کلی ذوق کردی.

البته من مراقبت بودم، اولش که با هم میخواستیم برویم و از داخل ماشین (توی پارکینگ) چیزی را بیاوریم بالا ، منتظر آسانسور بودیم که گفتی :"بابا بیا از پله برویم" من هم گفتم که نمیشود و پایم درد میگیرد اما بعدش تو خواستی که خودت بروی و من هم قبول کردم اما میدانستم که راه پله های طبقات پایین تاریک است و جای کلید را هم نمیدانی بنابراین تو که رفتی من هم بجای پایین رفتن آمدم و دم پله ها ایستادم (البته تو نمیدانستی) تو هم رفتی پایین ولی بعدش برگشتی بالا و گفتی که :"بابا پله ها تاریک" من هم جای کلید برق را نشانت دادم و گفتم:"حالا برو، هرجا هم که تاریک بود خودت چراغ را روشن کن، من طبق 4 میبینمت" و تو حرکت کردی . من هم با آسانسور آمدم طبقه چهارم و منتظرت شدم تا رسیدی . بعد قرار گذاشتم طبقه دوم بعد هم همکف و پارکینگ.

برگشتن هم به همین صورت بود یعنی هر دو طبقه می ایستادم تا تو برسی و بعد حرکت کنی. وقتی رسیدیم بالا خیلی خوشحال بودی. مامانت وقتی شنید یک کم نگران شد ولی خب وقتی توضیح دادم که چطوری رفتی و آمدی ، قبول کرد.

این حس استقلالت خیلی خوبه ، امیدوارم فقط باعث نشه که کارهای خطرناک و بدون اطلاع ما انجام بدی.

بابا

/ 2 نظر / 3 بازدید
caspian

با سلام لطفا به وبلاگ من هم یک سری بزنید.ممنونم http://caspianhandmade.persianblog.ir

آفتاب مهدويت

بسم الله الرحمن الرحيم. با عرض سلام خسته نباشيد خدمت شما همسنگر عزيز. وبسايت ((آفتاب مهدويت)) با پستي به عنوان (مخفي ترين نماد فراماسونري) بروز است. اميد است با حضوري گرم و نظراتي سازنده مارا در هرچه بهتر شدن وبسايت ياري نماييد. عجل الوليك الفرج