دکتری که آمد!

سلام دختر گلم

قبلا برایت گفته بودم که مدیرعامل شرکتمان عوض شده است و آقای دکتر مجید که قبلا معاون تولید شرکت بود و بعدش رفته بود و مدیرعامل یک شرکت دیگر شده بود، برگشته و شده مدیر عامل شرکت ما.

امروز با جلسه ای با او داشتیم که در مورد مشکلات تولید صحبت کنیم، دیدگاه های جدیدی در مدیریت شرکت دارد که با شرایط فعلی که مدتهاست حاکم بوده کاملا متفاوت است و نمیدانم واقعا میخواهد روالها را تغییر بدهد یا خیر ، میخواهد از فشار کاری کم کند ولی کمبود ظرفیتی که داریم را نمیداند باید چکار کند. بعید میدانم بتواند روی حرفهایی که میزند ، بماند مگر اینکه در تعهدات شرکت تفاوتی اساسی ایجاد شود و کارمان کم شود والا با این حجم از تعهدات و کمبود نیروی انسانی که داریم ، نمیتواند فشار کاری روی نفرات را کم کند.

از طرفی تعداد زیادی از پرسنل از نظام جدید حقوق و دستمزدی که سال گذشته اعمال شده ، ناراضی هستند و به نظر میرسد میخواهد آنرا عوض کند، خدا بخیر کند ، با این همه تعارضی که داریم و تازه دارد به یک ثباتی میرسد، هم زدن مجدد این موضوع بعید میدانم نتیجه خوبی داشته باشد. منکه وقتی فکر میکنم که باید مجددا دچار روالی که قبلا یک بار طی شده بشویم، پشتم میلرزد و استرس میگیرم.

از همه مهمتر اینکه دیدگاه های مدرنی که آقای دکتر دارد با دیدگاه های سنتی معاون تولید همخوانی ندارد و این وسط ما مدیران تولید میمانیم که چکار کنیم.معاون تولیدی که مهمترین اهرم مدیر را پرداختهای نقدی و پولی به پرسنل میداند و همه چیز را بر همین منوال تحلیل میکند با مدیرعاملی که اینطور فکر نمیکند، نمیدانم تا کی میتوانند با هم کار کنند؛ البته این تنها موردی نیست که با هم اختلاف نظر دارند ولی اگر بخواهیم چند تا از مهمترین اختلافات ایشان در دیدگاه های مدیریتی را فهرست کنیم حتما اولیش همین است.

امیدوارم دیدگاه های آقای دکتر به نفع کارخانه باشد والا هزینه انجام تغییرات مد نظر ایشان احتمالا فقط مالی و پولی نخواهد بود.

بابا

/ 1 نظر / 2 بازدید
الهه

تغییرات همیشه تبعاتی داره ... امیدوارم که مثبت باشه