کوهنوردی به سبک پرنیان !

سلام دختر گلم

امروز طبق قراری که داشتیم با هم رفتیم کوه ولی عجب کوه رفتنی! تقریبا بدون هیچگونه کوهنوردی و حتی پیاده روی رفتیم تا ایستگاه 7 تله کابین توچال !! و این نامه حکایت همین کوهنوردی منحصر به فرد است:

صبح به خاطر اینکه تله کابین ساعت 8 شروع میکرد ، دیرتر بیدار شدیم البته یک علت دیگه هم داشت و اون اینکه من دیشب خیلی سرفه کردم و به همین خاطر من و مامان تا ساعت 3 صبح که سرفه میکردم، تقریبا نخوابیدیم و بیدار بودیم. ساعت 3 پا شدم و اسپری زدم که بعدش خوابیدم. به همین خاطر صبح با اینکه ساعت 6 بیدار شدم اما دوباره خوابیدم تا حدود 6:45 که تو را هم بیدار کردم. دیشب که میخوابیدی یک عروسک باب اسفنجی دادی به من که صبح با اون بیدارت کنم و من هم رعایت کردم و خلاصه با کلی ناز و ادا بیدار شدی. صبحانه خوردی و لباس پوشیدی و حرکت کردیم.

لباس پرنیان قبل از حرکت از خانه و تا داخل ماشین:

/ 2 نظر / 8 بازدید
عقیق

عکس آخری خیلی حرفه ای و قشنگه حیف که اون مه در ارتفاعات پایین تر ماهیت وحشتناکی داره :)) ما یه بار رفتیم بازار.ازون چکمه ها که پرنیان پوشیده داشت ما هم ذوق زده شدیم زودی پرسیدیم آقا ازینا سایز پامون بیارین امتحان کنیم..مغازه دار هم نگاه عاقل اندر سفیهی به ما انداخت.... اصلا ما ازین نگاه عاقل اندر سفیه خیلی بدمون میاد :)

امیرحسین

سلام "بابا" از سبک پرنیان در کوهنوردی راضیم! [چشمک]