شایعات این روزها.

سلام دختر گلم

برایت گفته بودم که برگشته ام به کار سابقم و مدیر کیفیت شده ام و مهندس علی هم آمده جای من. روز شنبه آمده بود و به شوخی و جدی ، مطرح میکرد که بهتر است اتاق فعلی ام را بدهم به او و بروم اتاق سابق مدیر کیفیت که چند اتاق آنطرفتر است. فرقی نمیکرد و من هم قصد اینکار را نداشتم چون در یک راهرو هستیم  اما وقتی دیدم که خودش مایل است، پذیرفتم و فردا جایمان را عوض میکنیم تا کاملا احساس "مدیر ماشینکاری" را داشته باشد. یک خوبی برای من دارد و آنهم اینکه کمی دورتر میشوم ...

جلسه با مدیران فعلی کیفیت هم تقریبا به خوبی برگزار شد و هرچند کمی تنش داشت اما در نهایت با قرارهایی که گذاشتیم کار ادامه پیدا کرد .

اصلی ترین قرارمان هم این بود که تا یکماه من به بررسی وضعیت بپردازم و با دیدن کارهایی که انجام میدهند، بهتر درک کنم که "چه کارهایی" را "به چه شیوه و فرآیندی" انجام میدهند و بعدش در مورد جاهایی که تغییر لازم است صحبت کنیم.

ظاهرا در شرکت شایع شده که آقای معاون به خاطر نارضایتی از عملکرد من این تغییر را داده است... این خبر را در کنار اظهار نظر بعضی از همکاران که میگذارم (میگویند "رو دست" خوری که این جابجایی را پذیرفتی) ناراحت میشوم ...

ضمنا یک شایعه دیگر هم شده که برایم جالب است و آنهم اینکه "با جابجایی فلانی (من) به کیفیت تولید، این مقدمه ای است برای ایجاد یک معاونت کیفیت در شرکت" حتی یکی از بچه های ماشینکاری بهم تبریک هم گفت!! فکر میکنم این هم از ذهن خلاق همکاران تراوش کرده که آمده اند مشکلات کیفیتی که در محصولات جدید داریم و نارضایتی از کار پیمانکاران و مشکلات با مشتری و ... را گذاشته کنار هم و به این نتیجه رسیده است که حتما این تغییر مقدمه تغییر دیگری است حال آنکه اصلا صحبتی هم از این موضوع نیست.

به هرحال هر تغییری باعث شایعاتی میشود چاره ای هم از آن نیست. مدتی که بگذرد خودش کمرنگ میشود و فراموش و شایعات جدیدی جای قبلی ها را میگیرد.

مهندس مسعود هم میگفت که دوران بدی با این تغییرات در انتظار باقی مدیران تولید  خواهد بود (بجز من) که با او موافقم هرچند امیدوارم که پیش بینی ام درست از آب درنیاید خصوصا خودش در برنامه ریزی احتمالا تنش زیادی خواهد داشت.

باتوجه به نگاه گاراژی به کارها و بزن برو کار کردنهایی که آقای معاون بعضا بدش نمی آید به سمتش برود ، دوران سخت و پرتنشی را برای خودم پیش بینی میکنم. بعنوان مدیر کیفیت کار سختی دارم ....

بابا

/ 0 نظر / 2 بازدید