پایان یک دوره تلخ.

سلام دختر گلم

وقتی تو بزرگ شده ای ، شاید از دیروز (21ام اردیبهشت92 - آخرین روز ثبت نام کاندیداهای ریاست جمهوری که آقایان هاشمی و مشایی کاندیدا شدند) با عنوان "آغاز یک فصل جدید" یاد کنند؛ شاید هم با عنوان " پایان یک فصل تلخ" اما به هرحال فکر میکنم روزی باشد تاریخی. واقعیت این است که به نظر همه (از مردم بگیر تا گروههای سیاسی و حتی رهبران مذهبی) ، آنتالپی سیستم آنقدر زیاد شده که تغییر، گریزناپذیر است و امیدوارم این تغییر به معنی بهتر شدن اوضاع اقتصادی و معیشت مردم باشد که از نظر من شاه کلید هر تحول دیگری است و بدون یک وضعیت خوب اقتصادی امکان رسیدن به وضعیت های خوب فرهنگی و اخلاقی و ... وجود ندارد.

وضعیت مردم خیلی بد است و اگر بنا را بگذاریم به شواهد و آمارها و تحلیلهای اقتصاددانها واقعا باید گفت که مملکت را امام زمان نگهداشته است والا با این اوضاع خیلی وقت پیش باید اعلام ورشکستگی میکردیم. بعضی وقتها واقعا فکر میکنم که در این وضعیت چطور داریم بطور عادی زندگی میکنیم و اتفاقی نمی افتد؟ از پوست کلفتیمان است یا از حمایت نیروهای غیبی؟ نمیدانم.

به مامانت قول داده ام که مطلب حساسیت زا ننویسم که نگران نشود اما واقعا و از ته دل امیدوارم دیروز ، اگر آغاز یک دوره خوب نیست لااقل پایان یک دوره تلخ باشد.

به امید روزهای بهتر برای تو و همه بچه های ایران

بابا

 

/ 4 نظر / 3 بازدید
پریا(عقیق)

آنتالپی[نیشخند] هنوزم این لغتو میبینم خندم میگیره حکایت شوش برای پرنیانه[خنده]

الهه

امیدوارم که آغاز یک دوره خوب باشه

جرم شناس

سلام بابای پرنیان وقت بخیر قصور پزشکی به وضوح مشخصه و درنهایت شاید پزشکان مقصر محکوم بشن به دیه ومدتی انفصال از شغل البته بعد از طی کردن یه پروسه بسیار عذاب اور و طولانی دادگاهی که نه تنها ارزشش رو نداره بلکه آلام این دوستمون رو هم تازه میکنه... ایشون همین پستشون روهم میتونن برای وزارت بهداشت بفرستن و مطمئنا اونها پیگیری می کنن اما در نهایت در کشور ما برای رسیدن به حقتون باید وقتتون رو هدر بدید

امیرحسین

انتالپی یا انتروپی؟ [متفکر]