خرید مامان از "آوینو"

سلام دختر گلم

امشب توی راه بودم که مامان زنگ زد و قرار شد که برای خرید لباس به مزون دوستش برویم. دوستش خواهر "امیر آقایی" استکه بازیگر معروفی است. مامانت با این خانم در کلاس نقاشی کانون که میروی با هم آشنا شده اند؛ کارش طراحی لباس است و به تازگی یک مزون برای خودش باز کرده و لباسهایی که طراحی کرده را میفروشد به نام "آوینو" و بیشترین تبلیغش را در فیس بوک انجام داده و البته برادرش هم نقش زیادی داشته است.

برایم جالب بود، محیطی کاملا زنانه (من هم با پارتی مامان راه داده بودند و البته هیچ کس غیر از ما در مزون نبود) و صمیمی که نشان میداد یک فکر خوب و با سلیقه پشت اینکار است، خودش میگفت استقبال خوبی از کارها شده و البته بیشترش را مدیون تبلیغ برادرش میدانست. من رفته بودم که سلیقه من هم باشد و مامان خرید کند ، انصافا هم از خریدهای مامان خوشم آمد. تو هم که با آوین (دختر همین خانم که با هم حسابی دوست شده اید) توی اتاق فیلم دیدید و خندیدید و بازی کردید ، بگذریم که برگشتی از بس که جیشت را نگهداشته بودی ، جوراب شلواریت را خیس کرده بودی !! نمیدانم چه کاری است که جیشت را اینقدر نگهمیداری؟

بگذریم، به نظرم آمد چند تا عکس از گالری ایشان بگذارم که به سهم خودم تبلیغش را کرده باشم، من از اینجور کارها که یک نفر از خودش تا این حد پشت کار نشان میدهد، خوشم می اید هرچند ممکن است اینکارها به زندگی شخصی فرد آسیب بزند. من  هم همیشه آرزو داشته ام روزی کاری برای خودم داشته باشم و از این کارمندی معتاد کننده و اعصاب خرد کن، خلاص شوم ولی این حقوق سر ماه کارمندی (معروف به آب باریکه) بدجوری اعتیاد آور است و وقتی گرفتارش شدی بعید است که به این زودیها بتوانی ترک کنی:

/ 1 نظر / 8 بازدید
الهه

در خصوص کارمندی و آب باریکه اش کاملا باتون موافقم ...